м. Київвул. Кільцева дорога 14
+38 (044) 207 50 50 moc.liamg%40ssrotomlati

м. Київвул. Кільцева дорога 14
+38 (044) 207 50 50 moc.liamg%40ssrotomlati

ALFA ROMEO GIULIA QUADRIFOGLIO ВИЗНАНА «СПОРТИВНИМ АВТОМОБІЛЕМ РОКУ»

Illustration

На виборах «Спортивного автомобіля року» за версією спеціалізованого журналу AUTO BILD SPORTSCARS в жодній іншій категорії не було більше учасників, ніж в категорії «Седани і універсали/Серійні автомобілі», в якій змагалися 24 кандидати. І переможцем стала Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio.

Таким чином, топ-модель серії повторила успіх Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio, яка рівно рік тому перемогла в конкурсі AUTO BILD SPORTSCARS в своїй категорії. Обидва автомобілі не тільки отримали однакову нагороду, а й оснащені ідентичним бензиновим двигуном V6 biturbo, який виробляє 375 кВт (510 к.с.).

Giulia Quadrifoglio – це демонстрація досконалості Alfa Romeo і ще більш сильний вираз продуктивності, чудової ДНК і безпомилкового італійського стилю. Перебудова модельного ряду завершується цією концентрацією складних технічних і експлуатаційних рішень – Giulia втілює в собі найбільш вишукане вираження функціонального італійського дизайну в неповторному стилі Alfa Romeo.

Її кращі в своєму класі характеристики гарантуються потужною силовою установкою 2,9 V6 Bi-Turbo на 100% з алюмінію, здатною розвивати не менше 510 к.с. і максимальний крутний момент 600 Нм при 2500 об/хв. За передачу потужності на колеса відповідає система векторизації крутного моменту Alfa™ Active Torque Vectoring. 8-ступінчаста автоматична коробка передач відкалібрована для оптимізації плавності ходу і комфорту. У режимі RACE Giulia розкриває весь свій потенціал з блискавичним перемиканням передач всього за 150 мілісекунд.

Giulia Quadrifoglio оснащена рядом систем, покликаних підвищити задоволення від водіння і запропонувати автомобілістам самі автентичні і захоплюючі відчуття за кермом. До них відносяться активна підвіска Alfa™, селектор Alfa™ DNA Pro з режимом RACE і спліттер Alfa™ Active Aero. Всі системи координуються і адаптуються в режимі реального часу блоком Alfa™ Chassis Domain Control, постійно забезпечуючи ідеальні умови для автомобіля і водія, щоб максимально використовувати його виняткові характеристики.

На виборах «Спортивного автомобіля року» редакція AUTO BILD SPORTSCARS запропонувала читачам зробити вибір з 117 діючих моделей автомобілів в десяти конкурсних категоріях, від невеликих автомобілів до позашляховиків, як в стандартній, так і у вдосконаленій версіях.

Made with