м. Київвул. Кільцева дорога 14
+38 (044) 207 50 50 moc.liamg%40ssrotomlati

м. Київвул. Кільцева дорога 14
+38 (044) 207 50 50 moc.liamg%40ssrotomlati

Image placeholder

Італійський дизайн

Alfa Romeo викликає емоції завдяки захоплюючому поєднанні найсучасніших технологій, ходових якостей гоночного автомобіля та спокусливого стилю. Народжена в Італії, Alfa Romeo завжди шукала ідеальний баланс цих елементів, щоб модна форма, яка обтікає механічну сутність, не була просто функцією. Всі нові Alfa Romeo Giulia викликають почуття і залишаються типово італійськими і безпомилково Alfa Romeo.

Image placeholder

Потужність

Alfa Romeo Tonale Plug-In Hybrid оснащений двигуном об'ємом 1,3 літра, який співпрацює з електричним мотором. Разом вони забезпечують потужність 240 кінських сил. Автомобіль отримав систему повного приводу E-4WD, яка включає електричні мотори на задній осі. Та дизельний мотор об'ємом 1,3 літра потужністю 130 кінських сил.

Image placeholder

Дизайн інтер’єру натхненний гоночною спадщиною Alfa Romeo, зосереджуючись як на водієві, так і на комфорті його пасажирів. Телескопічна панель приладів, стилістична матриця Alfa Romeo та 3-спицеве ​​спортивне кермо з алюмінієвими перемикачами передач створюють захоплюючий, гостинний та динамічний інтер’єр.

Технологічність в кожному елементі

Illustration

Система Blue&Me™ сумісна з більшістю мобільних телефонів, що є на ринку з Bluetooth і може оновлюватися.

Illustration

Базова комплектація Alfa Romeo Giulietta включає в себе найсучасніші електронні системи контролю за динамікою автомобіля і безпекою.

Illustration

Giulietta – це абсолютно нова архітектура, призначена для найбільш вимогливих клієнтів з погляду зчеплення, маневреністю і безпекою. 

Архітектура

Talento забезпечує виняткові динамічні характеристики і високий рівень комфорту, завдяки вишуканим технічним рішенням, завдяки підвісці, системі керма нового покоління, легкій, але жорсткій структурі, створеній з таких матеріалів, як алюміній і високоміцні сталі, і найсучаснішим технологіям виробництва. 

Heading photo

Серія: 191. C5G. 2;Двигун: 1.4 Turbo Benzina MultiAir 170 к.с. / 5500 об./хв;Коробка передач: АКПП 6;Привід: Передній;Габарити: 4351/1798/1465 мм;Вага автомобіля: 1310 кг;Об'єм паливного баку: 60 л;Максимальна швидкість: 218 км/год;Час розгону до 100 км/год: 7.6 сек;
Витрата палива на л/100км (місто/ трасса/ змішаний):6,6/4,3/5,1;

Спеціальна кредитна пропозиція
для Alfa Romeo Giulietta

Розстрочка на два роки під 0%
з першим внеском від 50%

Made with