м. Київвул. Кільцева дорога 14
+38 (044) 207 50 50 moc.liamg%40ssrotomlati

м. Київвул. Кільцева дорога 14
+38 (044) 207 50 50 moc.liamg%40ssrotomlati

Alfa Romeo Stelvio

Автомобіль, здатний змінити Ваш погляд на те, як треба водити і любити автомобілі – унікальний шедевр дизайну і техніки.

Image placeholder

Італійський дизайн

Alfa Romeo викликає емоції завдяки захоплюючому поєднанні найсучасніших технологій, ходових якостей гоночного автомобіля та спокусливого стилю. Народжена в Італії, Alfa Romeo завжди шукала ідеальний баланс цих елементів, щоб модна форма, яка обтікає механічну сутність, не була просто функцією. Всі нові Alfa Romeo Stelvio викликають почуття і залишаються типово італійськими і безпомилково Alfa Romeo.

After
Before
Image placeholder

Потужність

Двигун автомобіля повністю виконаний з алюмінію, завдяки чому досягається рівновага між потужністю і екологічністю. Цей двигун з чотирма лінійними циліндрами, розташований поздовжньо, відрізняється наявністю системи впорскування останнього покоління MultiAir. Двигун оснащений турбокомпресором, який має безпосереднє з'єднання випускної системи циліндрів з крильчаткою турбіни, що є типовим для спортивних двигунів, в яких турбіна працює більш активно для підвищення віддачі.

Система приводу Q4 AWD

Розроблена для розподілу крутного моменту двигуна в режимі реального часу для максимальної продуктивності, ефективності та безпеки.

Інтелектуальні системи допомоги водієві

В автомобілі доступний динамічний пакет допомоги (FCW, AEB, LDW, IBS), який відслідковує ситуацію на дорозі в реальному часі, щоб забезпечити вашу безпеку при надзвичайних ситуаціях.

Технологічність в кожному елементі

Illustration

Alfa DNA Drive Mode Selector забезпечує активну реакцію підвіски для кращого керування.

Illustration

Восьмиступенева автоматична коробка передач.

Illustration

Для покращення видимості встановлена камера заднього виду та два парктроніки.

Ідеальний баланс

Першочергове значення яке впливає на задоволення від водіння в новій Stelvio є ідеальний розподіл ваги 50/50, що забезпечує водієві оптимальний баланс між потужxністю і керованістю. Даний розподіл ваги досягається шляхом використання сучасних матеріалів ексклюзивного складу, в тому числі вуглецевого волокна, яке в 3 рази міцніше і в 7 разів легше сталі.

Heading photo

Серія: 630.PA4.0;Двигун: 2.0 Turbo Benzina 280 CV AT 8 Q4;Коробка передач: АКПП 8;Привід: Повний;Габарити: 4687/1903/1671 мм;Вага автомобіля: 1660 кг;Об'єм паливного баку: 58 л;Максимальна швидкість: 230 км/год;Час розгону до 100 км/год: 5.7 сек;
Витрата палива на л/100 км (місто/траса/змішаний):9.8/6.5/7.7;
Ціна:ВІД 50000 ЄВРО;

Made with